Головна » 2018 » Сентябрь » 29 » Вітаємо з всеукраїнським днем дошкілля
12:46
Вітаємо з всеукраїнським днем дошкілля

30 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

28 вересня дошкільнята Сквирського ЗДО №5 «Калинка» вітали  піснями, таночками, іграми працівників закладу з професійним святом.

 

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає  глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. 

     Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

      Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, за даними проекту DilovaMova.com, вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля» в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

        Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від  професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

         В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці!     Зі Святом!

Адміністрація  та батьківська рада ЗДО №5 «Калинка»

Переглядів: 241 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar