Головна » 2018 » Февраль » 7 » Засідання районного методичного методоб'єднання
12:27
Засідання районного методичного методоб'єднання

06.02.2018 року в ЗДО відбулося районне методичне об'єднання вихователів середніх і старших груп на тему  «Ознайомлення дошкільників з історією і сьогоденням рідного краю». Вихователь закладу Ходаківська Л.А. поділилась з присутніми досвідом роботи з даної теми. Вона  провела комплексне заняття з дітьми старшої групи  на тему «Не буває людини без рідної Батьківщини».

Сьогодні, коли йде реформування системи освіти України, в тому числі і дошкільної, питання формування особистості, якій притаманні високі моральні якості є дуже важливими.  У Базовому компоненті дошкільної освіти записано: «… дошкільний заклад відповідальний за процес соціального розвитку особистості, покликаний полегшити її входження у широкий світ і розвинути внутрішні сили – патріотичні почуття дітей дошкільного віку які  засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім’ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов’язаним з ними» .

Вихователь закріпила знання дітей про рідний край ,місто, вулицю; ознайомила вихованців з минулим і сьогоденням вулиці Шевченка та поетом ім’ям якого названа вулиця. Діти вчились складати розповіді, відповідати на запитання поширеними реченнями, висловлювати свої дуки, працювати з однолітками в невеликих групах, читали вірші Т.Г.Шевченка, співали пісні, гралися в ігри.

Впродовж всього заняття вихователь виховувала в дошкільнят любов до Батьківщини, рідного краю, повагу до членів сімї.

Переглядів: 147 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar