Головна » 2020 » Июнь » 9 » Радимо батькам
18:22
Радимо батькам

 Граємося з дітьми   влітку

       Ось і прийшло саме довгоочікуване і тепле літо! Відкривається дачний сезон і перед багатьма стає проблема, чим же  зайняти своїх дітей? Але не варто зневірятися, так як навіть із підручних матеріалів можна придумати забавні і захоплюючі ігри для маленьких непосид. Просто необхідно заздалегідь продумати, що може знадобитися під час відпочинку вашій дитині.

       Для розвитку координації рухів необхідно налити в яку-небудь ємність води. Для цього непогано підійде таз або корито. Разом з малюком зберіть букет з різних за розміром і палітрі кольорів. Попередньо відірвавши від них голівки, киньте їх у воду і запропонуйте дитині їх виловлювати ложкою. Ця гра проходить дуже цікаво і весело. А для того щоб урізноманітнити її, можна підібрати посуд з домашнього начиння в тон квітам і запропонувати дитині розкладати квіти по тону тарілок. Ну а якщо кольорових тарілок в будинку немає, то можна розкладати квіти за розмірами: великі до великих, а маленькі до маленьких. Дітям дошкільного віку можна подати ідею збудувати «підводне царство» в такому тазику. З пивних кришок і камінчиків виходять чудові гроти і печери. Ну а найголовнішим є величезний простір для творчості на кілька днів.

        Для розвитку фізичних здібностей дитини можна використовувати звичайну драбину. Одним кінцем її потрібно покласти на землю, а другій на невелике піднесення. Таким чином, дитина може переступати через сходинки, з кожним разом піднімаючи ногу вище і вище. Гра ця не з легких, але вона спрямована на розвиток спритності малюка. З кожною новою грою маля все більш впевнено і самостійно буде долати ці перешкоди.

        Старі автомобільні покришки допоможуть створити незамінний плацдарм для ігор вашій дитині. З них можна зробити невеликий тунель, вкопали ребром кілька покришок. Або вкопати плазом пару штук для сидіння, або ребром для ходіння по верху. Діти практично все своє дозвілля приділяють таким ігровим майданчикам.


 

Переглядів: 51 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar