Головна » 2016 » Ноябрь » 30 » Художня праця в дитячому садку
22:05
Художня праця в дитячому садку


Широкі можливості для проникнення дошкільнят у творчий процес дає художня праця. Залучаючи до неї дитину, вихователь не лише сприяє її психічному розвитку і становленню особистості, а й спонукає до відтворення прекрасного.      
Заняття з художньої праці мають розвивальний характер. Дошкільнята набувають знань про різні види матеріалів, їхні властивості, засвоюють відповідну термінологію. Відбувається процес розширення уявлень про навколишній світ, активізується розумова діяльність. Водночас із удосконаленням та розвитком психічних процесів розвивається мовлення. Художня праця благотворно впливає і на розвиток сенсомоторики - узгодженості в роботі очей і рук, удосконалює координацію рухів. Водночас, обстежуючи предмет або матеріал, дитина набуває чуттєвого досвіду, що відіграє велику роль у пізнанні довкілля.
23.11.2016 року вихователь закладу Євтюхіна О.А. запропонувала для колективного перегляду роботи з дітьми заняття з художньої праці на тему «Золота рибка». Дошкільнята закріпили уявлення про акваріум та його мешканців, викладали варіанти зображення частин тіла рибки з різних круп  (пшоно, вівсяні пластівці, горох, мак). Діти працювали з задоволенням, їм було цікаво, виявляли естетичний смак, розвивали дрібну моторику рук.

 
Переглядів: 451 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar