Головна » 2016 » Ноябрь » 6 » Художня праця
16:38
Художня праця


Казкова і прекрасна природа - невичерпне джерело естетичних почуттів і переживань. У будь-яку пору року вона відкриває свої принади по-різному, даючи простір фантазії і творчості, зміцнюючи ніжні і добрі почуття в людині. Спілкування з природою збагачує дитину, учить спостерігати і помічати красу, дивуватися і радіти, а сам природний матеріал є відмінним спонукачем розвитку фантазії і уяви. Вироби з нього можуть стати забавним сувеніром, прикрасять інтер'єр, внесуть у будинок тепло і затишок.

Скільки різноманітних таємниць відкриє дитина, обкидаючи цікавим поглядом дари природи. Оживити їх можуть дорослі і дитячі спритні руки, а також фантазія, яка поведе вас в дивну країну, де можна пізнати і пережити одно з найпрекрасніших почуттів - радість творення, творчості.

04.11.2016 року в дошкільному закладі відбулась виставка робіт з природного матеріалу на тему «Осінні фантазії». Свої вироби представили вихованці середньої групи : Журавель Андрій, Міщук Ілля, Маковійчук Денис, Федотенко Мілана, Павлівський Олександр, Хомич Вероніка, Ковтун Назар, Бондар Женя, Скуратівська Катя; старшої групи : Музиченко Таміла, Снітко Сергій,Г урська Саша, Маслянікова Маша, Василівський Андрій, Поштарук Софія.

Щиро дякуємо батькам за допомогу дітям у виготовленні виробів з природного матеріалу.

 
 
Переглядів: 310 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar