Головна » 2018 » Апрель » 3 » День поезії в Сквирському ЗДО №5 «Калинка»
19:32
День поезії в Сквирському ЗДО №5 «Калинка»

3 квітня 2018 року дошкільнята закладу запросили в гості місцеву поетесу Юлію Миколаївну Хандожинську. Перші її рядки побачили світ ще під час роботи у дитячому садочку. Там поряд з дітьми і відкрився той дивний і загадковий світ у серці поетеси.   Перша збірка "Мрії у вогні не згорають" побачила світ у 2014 році. Це була патріотична тематика, далі світ побачили такі збірки: " Я пелюстками серця обійму цілий світ", "Бентежить душу батьківська земля", " У сяйві слова", "Мелодія почуттів", "Перлини моїх снів", "Намальовані душі". На сьогоднішній день Юлія Миколаївна  активно приймає участь у творчих конкурсах і фестивалях. Вона захоплено працює над дитячою тематикою, створює пісні і співпрацює з такими відомими композиторами та виконавцями, як Надія Галабурда, Микола Ведмедеря, Ірина Мринська, Ірина Балабай, Володимир Гуменчук. Вона є активним користувачем соцмереж, тому її творчість легко знайти за допомогою вебресурсів.

Дошкільнята закладу з особливою охотою розповідали вірші поетеси про весну, сонечко, дощик, квіти, пташок, звірят, тварин. Співали пісні на слова Юлії Хандожинської «Вже весна», «Вербові котики», «Вустами мами», «Намалюю Україну» які поклали на музику М. Ведмедар та Н.Галамбудря.

Юлія Миколаївна провела з дітьми гру-драматизацію за своїм оповіданням  «Великодня писанка», розповіла дітям свої нові вірші, загадувала загадки.

Завідувач ЗДО Карбівська Ю.І., вихователь Ходаківська Л.А. та музичний керівник Цегельник Л.В. запросили діток і поетесу до чаю, дякували за зустріч та бажали творчих успіхів.

Переглядів: 255 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar