Головна » 2019 » Июнь » 17 » День батька (День тата) у садочку
19:04
День батька (День тата) у садочку
З нагоди Дня батька 14.06.2019 року в ДЗО №5 «Калинка» були організовані і проведені з дітьми вихователями Денисюк А.В., Рубан Н.М., і Ходаківською Л.А. і музичним керівником Бєлкіною В.М. наступні  заходи: виставка малюнків «Наші любі татусі, ми Вас любимо усі», тематичне заняття «Професія мого тата».

 Дошкільнята  виготовляли власноруч вітальні листівки для любих татусів з такими словами:  «Дорогий татусю, спасибі тобі за тепло, турботу і любов, які ти проявляєш кожен день. Щиро сподіваюся, що ти відчуваєш, наскільки ти дорогий мені. Ти ж – найкращий тато в світі! І я від усього серця бажаю тобі залишатися таким завжди! Я люблю тебе і міцно цілую»

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року.

З Днем батька Вас, дорогі наші татусі!

 

Переглядів: 178 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar