Головна » 2020 » Апрель » 24 » Будьте здорові !!!
11:36
Будьте здорові !!!
  • Інформація, про симптоми Коронавірусу
  • Поради лікаря із Китаю, щодо КОРОНАВІРУСНОЇ ПНЕВМОНІЇ

Інформація, про симптоми Коронавірусу:

1. Спочатку він заражає горло, буде відчуття ангіни і сухості, що триватиме 3 - 4 дні.

2. Тоді вірус з'єднується із носовою слиззю і скапує в трахеї, і тоді попадає в легені. Цей процес займе від 5 до 6 днів.

3. При пневмонії підвищиться температура, і буде важко дихати. Закладеність носа не буде звичайною. Ви будете відчувати, ніби тонете в водоймі. При всіх цих симптомах не виходьте з хати, а викликайте швидку допомогу, до хати. Хай лікарі їдуть до вас.

4. Великий ризик зараження в людних місцях і торкання між людьми. Тому постійно треба мити руки з милом, чи поки прийдете до хати використовуйте мокрі салфетки. Вірус на ваших руках може жити 5 - 10 хвилин. Але за цих 5 - 10 хвилин ви робите багато привичних рухів (наприклад - потерти вухо, носа, обличчя, очі, поправити волосся). То ж остерігайтеся робити ці рухи, до тих пір, поки не помиєте руки.

5. В додаток до частого миття рук обов'язково полощіть горло БЕТАДИНОМ, або розчином бікарбонату (питтєва сода) з 3 - 4 каплі йоду. Щоб видалити, або зменшити мікроби, поки вони ще тільки в горлі (перед тим, як вони вам скапають в трахеї, і попадуть в легені).

 

 

 Лікар з Уханя дав роз’яснення, як уберегтися від коронавірусу:

 

1.Якщо у вас нежить і мокрота при застуді, ви не можете бути носієм коронавірусу. Коронавірус – це сухий кашель без нежитю. Це найпростіший спосіб визначити. Будь ласка, розкажіть це друзям!

 

2. Вірус не є термостійким і гине при температурі 39 градусів. Тому пийте більше гарячої води. Частіше і довше будьте під сонцем.

 

3.Вірус досить великий за розміром (діаметр комірки становить близько 400-500 нм), але звичайна медична маска не допомагає відфільтрувати. Тому якщо заражений чхатиме перед вами або пройде на відстані до трьох метрів від вас, уповільніть крок.

 

4.Якщо вірус потрапив на поверхню металу, він проживе не менше 12 годин. Тому, якщо ви стикнулися з будь-якою металевою поверхнею, ретельно вимийте руки з милом.

5.Вірус може залишатися активним на тканинах протягом 6-12 годин. Звичайний пральний порошок повинен вбити вірус. Зимовий одяг досить просушити на сонці, щоб убити вірус. Основні симптоми: Після проникнення вірусу в горло може з’явитися сухість горла, яка зустрічається при ангіні. Триватиме 3-4 дні. Потім вірус буде зливатися з носовою рідиною, потрапляти в трахею, а потім в легені, викличе запалення легенів. Цей процес займе від 5 до 6 днів. При коронавірусі з’являється висока температура, важке дихання. Закладеність носа не схоже на нормальну закладеність, з’являється відчуття, що ви тонете в воді. В цьому випадку слід негайно звернутися до лікаря.

 Профілактика: Найпоширеніший спосіб заразитися – це доторкатися до людей, тому потрібно часто мити руки. Вірус може жити на ваших руках 5-10 хвилин. Але за ці 5-10 хвилин може статися що завгодно (ви можете потерти руками очі або доторкнутися до носа). На додаток до частого миття рук ви можете полоскати горло Бетадином, щоб усунути або мінімізувати дії мікробів, поки ті ще знаходяться в горлі (перед тим, як потрапити в легені). Будьте уважні й обережні, пийте більше підігрітої води

Переглядів: 87 | Додав: Kalinka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar